+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w radiografii, fluoroskopii i stomatologii.

Miernik do monitorowania dawki otrzymanej przez pacjenta.

Miernik służący do pomiaru kVp, dawki, mocy dawki, czasu, impulsów w aparatach rentgenowskich dla radiografii.

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w mammografii.

Dawkomierz Dosimax Plus I to dozymetr zgodny z EIC 61674 przeznaczony do testów kontroli jakości w radiografii i fluoroskopii.

Miernik służący do pomiaru dawki, mocy dawki, czasu i impulsów w aparatach rentgenowskich dla radiografii i fluoroskopii.

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w mammografii zgodne z normą IEC 61674.

Dawkomierz Dosimax Plus A to dozymetr zgodny z EIC 61674 i zatwierdzony przez PTB (Physikalisch-Technische Bundesanstalt) przeznaczony do testów kontroli jakości w radiografii, fluoroskopii, stomatologii i mammografii.

Unfors RaySafe SOLO Dent – precyzyjny przyrząd zoptymalizowany do pomiarów w stomatologii.

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w mammografii.

Detektor półprzewodnikowy przeznaczony do użytku z miernikami dawki Dosimax Plus, dedykowany do pomiarów w radiografii i fluoroskopii.

Miernik służący do pomiaru dawki i długości dawki w tomografach komputerowych.

Multidetektor może być używany z MagicMaX Universal do pomiaru kV w zakresie 21 - 49 kV.

Detektor półprzewodnikowy przeznaczony do użytku z miernikami dawki Dosimax Plus, dedykowany do pomiarów w mammografii.

Miernik służący do pomiaru dawki, mocy dawki, kVp, HVL i czasu w mammografii. Dostępne w dwóch wersjach: RaySafe Solo MAM i RaySafe Solo MAM Dose (bez pomiaru kVp).

Multidetektor może być używany z MagicMaX Universal do pomiaru kV w zakresie 40 - 150 kV.

Detektor z filtrem absorpcyjnym 25 mm Al przeznaczony do użytku z miernikiem Dosimax Plus, dedykowany do pomiarów w radiografii i fluoroskopii.

Detektor SOLO Light firmy RaySafe może być wykorzystany do testów jakości obrazu monitorów (LCD oraz CRT), wzmacniaczy obrazu, negatoskopów, światła otoczenia itp.

Rozwiązanie All in One przeznaczone do pomiarów w tomografii komputerowej.

Raysafe Unfors ThinX RAD Dose to łatwy w użyciu, w pełni automatyczny miernik promieniowania, który dokonuje pomiarów dawki, mocy dawki, czasu, HVL i impulsów podczas jednej ekspozycji.

Miernik temperatury i wilgotności, przeznaczony jest do pomiaru warunków przechowywania błon.

Detektor do inwazyjnych i nieinwazyjnych pomiarów prądu lampy w połączeniu z multimetrami MagicMaX i MagicMaX Universal.

Raysafe Unfors ThinX RAD to łatwy w użyciu, w pełni automatyczny miernik promieniowania, który dokonuje pomiarów dawki, mocy dawki, czasu, HVL, kVp i impulsów podczas jednej ekspozycji.

Termometr DT-34 przeznaczony jest do kontroli i pomiaru temperatur w zakresie od -30°C do 120°C.

Uniwersalny miernik, który wraz z detektorem MM-LS służy do pomiaru natężenia oświetlenia.

Raysafe Unfors ThinX RAD kVp to łatwy w użyciu, w pełni automatyczny miernik promieniowania, który dokonuje pomiarów czasu, kVp i impulsów podczas jednej ekspozycji.

Uniwersalne urządzenie przeznaczone do pomiaru natężenia oświetlenia oraz kontroli jakości monitorów medycznych.

RaySafe X2 Solo to nowa linia produktów RaySafe, która obejmuje potrzeby pomiarowe twoich specyficznych modalności promieniowania rentgenowskiego. Oparty jest na tej samej technologii co RaySafe X2, który jest wysoko ceniony za przyjazność dla użytkownika i wydajność, ale zamiast możliwości multimodalnych, każdy model spełnia określone potrzeby. W ramach Twoich modalności promieniowania rentegenowskiego X2 Solo spełni wszystkie twoje potrzeby w zakresie kontroli jakości lub usług.

Miernik do monitorowania dawki otrzymanej przez pacjenta.

Raysafe Unfors ThinX Intra to łatwy w użyciu, w pełni automatyczny miernik promieniowania, który dokonuje pomiarów dawki, mocy dawki, czasu, HVL, kVp i impulsów podczas jednej ekspozycji.

Miernik jednokanałowy z certyfikatem PTB z wewnętrznym źródłem wysokiego napięcia wg IEC 61674 do stosowania z komorą jonizacyjną DCT10-RS.

Miernik do monitorowania dawki otrzymanej przez pacjenta.

Miernik RaySafe X2 R/F łączy w sobie najnowocześniejszą technologię czujników z całkowicie nowym interfejsem użytkownika, dzięki czemu X2 jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Dedykowany pomiarom w radiografii i fluoroskopii.

Komora jonizacyjna do pomiaru DLP i CTDI przeznaczona do użytku z miernikiem MagicMax Universal.

Miernik do monitorowania dawki otrzymanej przez pacjenta.

Miernik RaySafe X2 MAM łączy w sobie najnowocześniejszą technologię czujników z całkowicie nowym interfejsem użytkownika, dzięki czemu X2 jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Dedykowany pomiarom w mammografii.

Komora jonizacyjna do pomiarów DLP i CTDI w tomografii komputerowej zgodnie z normą IEC 61223-2-6, -3-5. Przeznaczona do użytku z miernikiem MagicMax Universal i Dosimax Plus A HV.

Miernik do monitorowania dawki otrzymanej przez pacjenta.

Luksomierz RaySafe X2 Light łączy w sobie najnowocześniejszą technologię czujników z całkowicie nowym interfejsem użytkownika, dzięki czemu X2 jest niezwykle przyjazny dla użytkownika.

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w radiografii, fluoroskopii i stomatologii.

Miernik do monitorowania dawki otrzymanej przez pacjenta.

Detektor przeznaczony do współpracy z systemem RaySafe Unifors Xi, umożliwiający wykonanie pomiarów natężenia oświetlenia oraz kontroli jakości monitorów.

Elastyczne rozwiązanie do pomiarów w radiografii, fluoroskopii i stomatologii.

Miernik do monitorowania dawki otrzymanej przez pacjenta.

Miernik służący do pomiaru kVp, dawki, mocy dawki, czasu i impulsów w aparatach rentgenowskich dla radiografii i fluoroskopii. Dostępny w dwóch modelach: podstawowej oraz umożliwiającej dodatkowo pomiar mA i mAs.

Show